Klub

Na naszych kortach od 2007 roku działa Klub Tenisowy Okuła, który posiada licencje klubową Polskiego Związku Tenisowego.

Od lat szkolimy dzieci według europejskich i światowych zasad nauki tenisa ziemnego. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę trenerów z polskimi jak i międzynarodowymi uprawnieniami. Do Klubu należą już pięcio i sześciolatki, najstarsi to uczniowie liceów. Zarówno wśród naszej młodzieży jaki i maluchów jest silna grupa zawodników posiadających licencje PZT i startujących z sukcesami w turniejach regionalnych i krajowych 

Od 2010 roku jako Klub uczestniczymy w programie Polskiego Związku Tenisowego – Tenis 10 – „Żyj tenisowograj kolorowo„.   Został on opracowany z myślą o najmłodszych dzieciach ( od 4 do 10 lat) zgodnie z wytycznymi ITF. Celem programu jest ujednolicenie systemu szkolenia oraz rywalizacji najmłodszych tenisistów, a także zachęcenie do rozpoczęcia przygody z tenisem jak największej liczby dzieci. Więcej o tenisie dla najmłodszych w zakładce minitenis.

Czynimy wszelkie starania, aby treningi i organizowane na naszych kortach turnieje były  przygotowane w sposób ciekawy, profesjonalny i motywujący do dalszej pracy.

Przyłącz się do nas!!!

Polub nas!

Partnerzy

Richi Richi

Współpraca

Tenis10 Polski Związek Tenisowy